پیش دانشگاهی در مجارستان

چرا تحصیل در مجارستان؟

در حال حاضر تحصيل در کشور مجارستان ايده آل و مناسب دانشجويان خارجي ميباشد ،به دلیل اینکه زبان تدريس در مجارستان انگليسي بوده و با در نظر گرفتن  قدمت ، اصالت و اعتبار دانشگاههاي مجارستان  در تمامي كشورهاي جهان شناخته شده ومعتبر مي باشد.بوداپست  پايتخت كشور مجارستان میباشد که يكي از زيباترين شهرهاي قلب اروپا بوده كه رود دانوب در بوداپست مناظر بسيار زيبا.چشم نوازی رابوجود آورده است .
و یکی از مهمترین دلایل برای انتخاب کشور مجارستان این است که مدارك تحصيلي دانشگاهي مجارستان در سرتاسر اروپا و کشورهای دیگر جهان ازجمله ايران مورد تأييد است.

 

پیش دانشگاهی در مجارستان

 

دانشجويان مي‌توانند درضمن تحصيل به صورت ميهمان و يا ترانسفر کردن به ديگر دانشگاه‌هاي اروپا، كانادا، آمريكا بروند و يا به ايران منتقل شوند.واحد پول این کشور فورینت و زبان آن مجاری می باشد. هر 230 فورینت معادل 1 دلار می باشد.
این دوره يك دوره آماده سازي دانشجويان خارجي از نظر زبان تدريس و دروس علمي پيش دانشگاهي ميباشد و علاوه بر زبان انگليسي دروس بيوفيزيك، شيمي ، بيولوژي ، زبان تخصصي پزشكي و تاريخ مجارستان براي گروههاي علوم پزشكي و براي گروههاي فني و مهندسي دروس رياضي ، فيزيك ، مكانيك ، رسم فني دوره پيش دانشگاهي است.

این دوره در کالجهای اینترنشنال و اوسینا در شهر بوداپست و همچنین در کالج دانشگاه علوم پزشکی پچ و دانشگاه آلبرت سنت جورجی و دانشگاه فنی و مهندسی بوداپست همه ساله برگزار می گردد و به شاخه هاي زير تقسيم مي گردد:

1-     دوره پيش دانشگاهي علوم پزشكي
2-     دوره پيش دانشگاهي علوم مهندسي
3-     دوره پيش دانشگاهي علوم اقتصادي
4-     دوره پیش دانشگاهی کارشناسی ارشد

 

دوره زبان انگلیسی در مجارستان

براي آموزش زبان انگليسي یک یا دو ترم دوره آموزش زبان وجود دارد و دانشجوياني كه مدرك زبان انگليسي ندارند و یا سطح زبان انگليسي ضعيفي دارند توصيه مي گردد حتما دوره زبان انگليسي را بگذرانند و دانشجوياني که در حد متوسط به بالا هستند مي توانند به كورس پيش دانشگاهي ورود كنند. دوره زبان انگليسي در دو كالج اينترنشنال و كالج اوسينا در شهر بوداپست و در کالج دانشگاه پچ در شهر پچ برگزار میشود. 

موسسه ما درابتدا از کلیه متقاضیان آزمون تعیین سطح زبان برگزار مینماید و پس ازمشخص شدن میزان سطح زبان انگلیسی دانشجو کالج مناسب جهت تحصیل توصیه می گردد.

تگ ها:
4115

  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر