آکادمی ملی تاسیسات شهری خارکف

آکادمی ملی تاسیسات شهری خارکف

مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی4 الی 5 سال بوده که بستگی به رشته تحصیلی دارد. پس از آن 1 سال دوره کارشناسی ارشد می باشد. همچنین امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری نیز وجود دارد که مدت آن 3 سال است .
آکادمی ملی تاسیسات شهری خارکف یک مرکز بزرگ علمی در زمینه شهرسازی و تاسیسات شهری با مساحت کل 110000 متر مربع،  متشکل از 7 ساختمان آموزشی، 2 کالج و 8 خوابگاه دانشجویی می شود. از دیگر امکانات در دسترس دانشجویان کتابخانه ( با تعداد کتاب نزدیک به یک میلیون جلد) ، سالن های مطالعه،کلاس های کامپیوتر مجهز به سیستم اینترنت، مجموعه ورزشی مجهز به سالن های ورزشی رشته های مختلف، کلینیک دانشجویی که همه گونه خدمات پزشکی و درمانی در اختیار دانشجویان قرار می دهد،  کافه تریا و سالن های غذا خوری می باشند .

این دانشگاه دارای 6 دانشکده  (دانشکده شهرسازی، دانشکده اقتصاد، دانشکده مدیریت،دانشکده مهندسی اکولوژی شهرها، دانشکده تجهیزات الکتریکی و روشنایی شهرها  و دانشکده حمل و نقل الکتریکی) و مرکز یادگیری زبان(روسی یا اوکراینی – پاتفک) برای شهروندان خارجی که مایل به تحصیل در اوکراین و یاکشور های روسی زبان هستند   می باشد. از تخصص های مورد تدریس در این آکادمی می توان به  شهرسازی،معماری صنعتی، تعمیر- نگهداری و تجدید فنی ساختمان ها، سیستم های حمل و نقل، حمل ونقل الکتریکی، منابع آب و گاز، تصفیه آب، معماری شهری و غیره اشاره نمود. پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد، ادامه تحصیل و کسب مدرک دکتری در 21 رشته مختلف این آکادمی امکانپذیر است .

تگ ها:
3681

  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر